Miroslav Dopita (37 let)
Hráč fotbalu

Bulvární status: Je otcem Agátina syna Kryšpína. Autor: ned


Prachařová Prachařová: Podlehl jsi tomu, že jsi hvězda. Abys tomu dodal lesk, vezmeš si ještě černé brýle...   Dopita Dopita: Brýle jsem měl proto, že jsem byl úplně našrot, ty hvězdo!    

Modelka Agáta Hanychová (36) se opět pustila do svého expřítele Mirka Dopity (37), se kterým má syna Kryšpína. Může za to bujará párty, na které Dopita osahával hned několik slečen najednou a byl největším středem pozornosti.

„Opravdu se bavím, jak každý můj ex podlehne tomu, že je hvězda a chodí po nočních barech a představuje se jako ten od Agáty a aby tomu ještě dodal lesk, nechá si černé brýle,“ rýpla si modelka na sociální síti do svého ex.

Reakce ze strany Dopity na sebe nenechala dlouho čekat. "Tak o tom fakt nevím, že bych se představoval jako ten od tebe, asi to bude tím, že nemusím, protože jsi máma mého syna. A brejle jsem měl, protože jsem byl úplně našrot,“ odpálkoval Agátu Mirek.

Uvidíme, jak bude jejich slovní přestřelka pokračovat dál. Naposledy se přes sociální síť hádali o výchovu syna Kryšpína, ale nakonec uzavřeli křehké příměří. Zapálí dýmku míru i tentokrát? 

Anna Veškrnová , Super.cz


Profilový článek