Mirka Čejková (59 let)
moderátorka

Bulvární status: Věnuje se "koučování" a je naštvaná, že exmanžel Čejka léta neplatí alimenty. Dluží jí obrovskou sumu. Autor: veš


Mirka Čejková s manželem Markem Vítem.

Mirka Čejková s manželem Markem Vítem. Michaela Feuereislová

Moderátorka Mirka Čejková se rozvádí. Obvinila manžela z napadení, zasahovala policie

Moderátorka Mirka Čejková (59) obvinila v neděli krátce před půlnocí svého manžela Marka Víta z napadení. Přivolala si policii a požadovala i záchrannou službu kvůli bolesti hlavy. Marek Vít jí měl údajně napadnout, ona upadla a bouchla se do hlavy.

Marek Vít to ale rezolutně popírá. Dnes se odstěhoval z jejich domu v Horoměřicích a podává žádost o rozvod.

"Mirka to na mě připravovala dlouho. Náš vztah byl několik měsíců na bodu mrazu. Měli jsme problémy. Nic jsem ale včera neprovedl. Nejsem blázen. Jsem v podmínce. Proč bych něco takového dělal? To už bych definitivně skončil," řekl exkluzivně Super.cz Marek Vít.

"Vzpomeňte si na její rozvod s Alexem Čejkou. Když se rozcházeli, také ho obviňovala z napadení. Je to jako přes kopírák," říká Vít. Kvůli obvinění své ženy podává žádost o rozvod.

"Právě sedím u právníka. Nemůžu žít s člověkem, který na mě posílá policii. Všechno se dá vyřešit, ale tohle už je na mě moc. Ona ví, jak mi nejvíc ublíží a přesně to teď dělá. Podávám žádost o rozvod," dodal Vít, který žil s Mirkou osm let.

Super.cz připravuje podrobnosti. Exkluzivní rozhovor s Markem Vítem čtěte ještě dnes na Super.cz. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek