Mila Kunis (38 let)
herečka

Bulvární status: S manželem Ashtonem Kutcherem si splnila sen a je spokojenou dvojnásobnou maminkou Autor: ac


Scarlett Johansson, Christina Aguilera i Gwen Stefani vypadají po porodu skvěle.

Scarlett Johansson, Christina Aguilera i Gwen Stefani vypadají po porodu skvěle. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tyto hvězdy se dočkaly nejkrásnějšího dárku: 10 celebrit, které se letos staly maminkami

Řada slavných zpěvaček a hereček letos přerušila kariéru a dala přednost rodině. Potomky se mohou pochlubit zkušená matka Gwen Stefani i Scarlett Johansson a Mila Kunis, které měly letos na porodním sále premiéru.

Na většině celebrit ani nepoznáme, že ještě před několika měsíci měly těhotenské bříško. Spousta z nich se totiž záhy po porodu objevila ve společnosti, a po nadbytečných kilech nebylo na jejich postavách ani památky. Ukázkovým příkladem je zpěvačka Gwen Stefani (52), která ve 44 letech porodila svého třetího syna Apolla, a záhy se postavila na pódium, kde předčí i o generaci mladší kolegyně.

Dcera zámožného bosse F1 Tamara Ecclestone byla ještě rychlejší. Dcerou Sofií se pochlubila rovnou z porodnice a už měsíc po radostné události se v parku předvedla ve fitness outfitu s odhaleným bříškem. Ještě odvážnější byla kontroverzní modelka Katie Price. Ta dva měsíce poté, co porodila dceru Bunny, své silikony nacpala do lascivního modelu, který by obstál v erotickém průmyslu. Katie má za sebou už pět porodů, a tak si na mateřskou dovolenou moc nepotrpí.

Hollywoodská hvězda Scarlett Johansson (37) je v tomto ohledu podstatně konzervativnější. Po porodu sice ukázala štíhlou postavu, ale nemá potřebu se odhalovat ani světu ukazovat dceru Rose. Potomka si střeží i slavné herecké páry, které se letos staly rodiči. Eva Mendes (47) Ryanu Gosslingovi porodila Esmeraldu, Mila Kunis (38) se společně s Ashtonem Kutcherem dočkala dcerky jménem Wyatt. V závěru roku se mezi slavné maminky zařadila i Zoe Saldana (43), která porodila rovnou dvojčata. 

Která maminka je nejkrásnější?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článkůProfilový článek