Michael Jackson (1958–2009)
zpěvák

Vzpomínka Super: Král popu zemřel, jeho hity však znějí dál. Autor: ac


Tyto plastiky se vážně nepovedly.

Tyto plastiky se vážně nepovedly. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

7 zpackaných plastik ve světě šoubyznysu: Tyto celebrity propadly touze po dokonalosti

Honba za dokonalostí se těmto celebritám krutě nevyplatila. Prvotní snaha po decentní úpravě pomocí plastické chirurgie se v některých případech zvrtla doslova v závislost. Ta však s sebou místo požadovaného efektu přináší deformaci vzhledu nebo zdravotní komplikace.

S procesem stárnutí se nedokázala smířit například herečka Priscilla Presley (73). Manželka někdejšího populárního zpěváka Elvise Presleyho (†42) podstoupila několik zkrášlovacích zákroků a nyní na své kamenné tváři nedokáže vyloudit jediný úsměv.

Doslova zpackanou plastiku rtů předvedla v roce 2012 herečka Goldie Hawn (73), která se i přes svůj úctyhodný věk pyšní velmi mladistvým vzhledem. Bohužel pravidelně podstupuje zvětšení rtů pomocí botoxu, po němž působí napuchle.

Závislosti na plastikách propadl také zesnulý zpěvák Michael Jackson (✝50). Po mnoha zásazích plastických chirurgů vypadal jako vosková figurína a úspěšně jej následuje i jeho sestra La Toya Jackson (62).

Zdevastovaný obličej pak přinesl nechvalnou slávu Jocelyn Wildenstein (78), která získala přezdívku kočičí žena. Znuděná životem v přepychu manželka miliardáře chtěla čím dál víc přiblížit svůj vzhled kočkovité šelmě.

Další nepovedené plastické operace najdete v galerii pod článkem. 

Která celebrita po zásahu plastických chirurgů dopadla nejhůře?

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků