Melanie Griffith (62 let)
herečka

Bulvární status: Rozvedla se s Antoniem Banderasem. Autor: ac


Melanie Griffith se vydala na svatbu Evy Longorie a zůstala v Mexiku ještě pár dní, než odjela na dovolenou s Kris Jenner.

Melanie Griffith se vydala na svatbu Evy Longorie a zůstala v Mexiku ještě pár dní, než odjela na dovolenou s Kris Jenner. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Melanii Griffith blížící se šedesátka strašit nemusí: V bikinách je to pořád kus!

Pozvání na svatbu své kolegyně Evy Longorie (45) do Mexika přijala i Melanie Griffith (62), která se tak stala společně s Rickym Martinem, manželi Beckhamovými a Mariem Lopezem jednou z nejslavnějších tváří veselky představitelky poněkud marnivé a domýšlivé Gabrielly Solis ze Zoufalých manželek a pohledného mexického podnikatele Joseho Bastona.

Někteří svatebčané, kteří cestu do Mexika využili jako možnost odpočinout si od shonu všedních dní, strávili v městečku Valle de Bravo ještě několik následujících dní, což byl případ i osmapadesátileté Griffith. Novomanželé pro své svatební hosty zarezervovali pokoje v pětihvězdičkovém hotelu Rodavento, kde se nachází i několik bazénů s pohodlnými lehátky.

Herečka, kterou před dvěma lety opustil manžel Antonio Banderas, se blýskla v bikinách a užívala si zasloužených komplimentů na adresu své skvělé postavy. Filmová Podnikavá dívka si na ní také dává záležet, běhání i cvičení patří k jejím pravidelným činnostem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků