Marion Cotillard (46 let)
herečka

Bulvární status: Držitelka Českého lva i Oscara za roli Edith Piaf Autor: ac


Angelina Jolie se opět usmívá.

Angelina Jolie se opět usmívá. Profimedia.cz

Angelina Jolie opět září jako filmová hvězda: Na premiéře svého nového filmu promluvila o bolestivém rozvodu

Po období, kdy Angelina Jolie (46) zmizela z veřejného života a spíše než Hollywood řešila rozvod s Bradem Pittem (57) a péči o šest dětí, se herečka opět vrací na scénu. Obdivovaná hvězda v Kambodži představila svůj nejnovější režisérský počin.

Brad loni propagoval novinku Spojenci, již natáčel v době, kdy jeho manželství spělo k rozvodu. Zatímco Pitt podpořil špiónské drama z druhé světové války po boku těhotné Marion Cotillard (46) a zavítal dokonce i na udílení Zlatých glóbů, Jolie se všem společenským akcím vyhýbala.

Nyní konečně došlo i na Angelinu, která musela kvůli svým pracovním povinnostem vylézt z nory. Jako herečka se v posledních letech nerealizuje, ale během manželské krize stačila režírovat film First They Killed My Father, jehož děj se odehrává v Kambodži, kde proběhla slavnostní premiéra.

Jolie se během rozhovoru pochopitelně nevyhnula tématu, které nedávno plnilo média po celém světě. Její rozvod novináře zajímal více než samotný film. „Už k tomu nemám moc co říci, snad jen to, že to bylo nesmírně náročné období. Jsme rodina a vždycky rodinou budeme, překonáme to a budeme ještě silnější. Spousta lidí byla nebo je ve stejné situaci,“ svěřila herečka, již do Asie doprovázelo všech šest jejích dětí. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článkůProfilový článek