Lukáš Adamec (34 let)
zpěvák

Bulvární status: Rozvádí se s matkou svých dvou dětí Autor: ac


Lukáš Adamec s jednou ze svých fanynek

Lukáš Adamec s jednou ze svých fanynek Foto: www.hermina.cz

Tajná zbraň vítěze SuperStar Adamce: Těsně před finále se miloval s krásnou přítelkyní

Tajemství úspěchu nové Česko Slovenské SuperStar Lukáše Adamce (34) je vyzrazeno. Před velkým finálovým duelem s Gabrielou Gunčíkovou (28) si užíval sexuální hrátky se svojí nádhernou přítelkyní Petrou. A vyplavené endorfiny zřejmě udělaly své.

Zatímco Gábina Gunčíková před grandfinále odpočívala a nervy měla pochopitelně na pochodu, Adamec uvolnění před důležitým večerem pojal po svém. "Odskočil si na hotel za svojí přítelkyní Petrou a milovali se," řekl Super.cz zdroj ze štábu Česko Slovenské SuperStar.

"Ano, před finále jsem se s Péťou miloval," pochlubil se posléze i sám Adamec, který tak díky tomu získal před svou finálovou soupeřkou nezpochybnitelnou výhodu.

Ani bezchybný pěvecký výkon Gunčíkové a její překrásná tvář nedokázaly buldozer jménem Adamec zastavit. Energie z něj doslova sálala. Falešné tóny, špatná rytmika a další výtky poroty na adresu Adamce diváky nepřesvědčily. Zřejmě opravdu zafungovala energie, která ze zpěváka vyzařovala. Za vítězství a dva a půl miliónu korun tedy může poděkovat nejen svému velkému talentu, ale také své krásné přítelkyni Petře. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Profilový článek