Kourtney Kardashian (42 let)
podnikatelka, modelka, herečka

Bulvární status: Před čtyřicítkou převálcovala své sestry. Autor: ac


Khloé (vlevo) a Kourtney Kardashian (uprostřed) s mladší sestrou Kendall Jenner

Khloé (vlevo) a Kourtney Kardashian (uprostřed) s mladší sestrou Kendall Jenner Profimedia.cz

Slavné sestry opět dráždí fanoušky: Které to v odvážném modelu sekne nejvíc?

Přestože nahotou a odvážnými modely proslula především Kim Kardashian, kam se nyní hrabe na své sestry. Khloé (37), Kourtney (42) a Kendall Jenner (25) se nechaly zvěčnit v odvážných modelech a jejich fanoušci málem zešíleli.

Khloé navlékla své tělo do třpytivé kombinézy, Kourtney zvolila neméně třpytivý model, který však nezakryl vůbec nic a slavná sestra tak ukázala i černé prádlo, a Kendall se nasoukala do lesklých minišatů, které vystřídaly odvážný outfit, jenž vynesla na after party po Oscarech.

Na snímcích pózovaly jako divé a fotky nadšeně sdílely na sociálních sítích. Na jedné z fotek Kourtney navíc vyšpulila zadeček a jeden by těžko hádal, že je nejstarší sestrou z klanu a letos jí bude 40.

Sestry stmelilo nedávné drama, které se v jejich početné rodině odehrálo. Khloé se definitivně rozešla s nevěrným partnerem a otcem dcery True (10 měsíců) Tristanem Thompsonem. Ten ji měl údajně podvést s blízkou rodinnou přítelkyní Jordyn Woods. Nevypadá to však, že by Khloé tyto události nějak zdrtily, naopak vypadá lépe než kdy jindy. Hlasujte v naší anketě, které ze sester to podle vás nejvíc sekne. 

Která ze slavných sester je podle vás na snímcích nejvíc sexy?

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků