Klára Issová (42 let)
herečka

Bulvární status: Je čím dál uznávanější komediální herečkou. Autor: daz


Klára Issová jako bezdomovkyně v cyklu Škoda lásky

Klára Issová jako bezdomovkyně v cyklu Škoda lásky Foto: Archiv České televize

Proboha, co se jí stalo? Jedna z našich nejvíc sexy hereček se změnila v zuboženou ženu s oteklým obličejem a popraskanými rty

Okatá kráska Klára Issová (42) patří k našim nejkrásnějším herečkám. Pokud jde ale o zajímavou roli, je jako správná profesionálka ochotna podstoupit téměř všechno. Při natáčení cyklu televizních filmů Škoda lásky se dokonce proměnila v zuboženou bezdomovkyni.

Krásnou herečku by v zanedbané a ztrhané ženě poznal opravdu jen málokdo. Issová se v rámci natáčení objevila společně s hereckým kolegou Markem Taclíkem v drsném prostředí lidí bez domova.

Jak se na herečce vyřádili maskéři, si prohlédněte v naší fotogalerii. Smyslná Issová musela mít během natáčení v ústech houbičku, aby byla celá oteklá. Zuby jí pak natřeli speciální barvou, po níž vypadaly jako zkažené.

Osmidílný cyklus filmových povídek Škoda lásky je natočený podle námětů našich významných spisovatelů. Issová se objeví v díle s názvem Hrdina a diváci se na oblíbenou herečku v netradiční roli mohou těšit už po Vánocích. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek