Kateřina Kristelová (41 let)
moderátorka

Bulvární status: Je oporou Tomáše Řepky. Autor: ac


Tomáš Řepka s Kateřinou Kristelovou

Tomáš Řepka s Kateřinou Kristelovou Michaela Feuereislová

Vtípek: 3 kreativní dílka zesměšňující fiasko u soudu. Řepka a Bohdalka baví celý národ

Spor Tomáše Řepky (47) s exmanželkou Vlaďkou Erbovou (39) se zvrhnul v totální frašku. Takovou komedii snad české soudnictví ještě nezažilo.

Když měl bývalý fotbalista u brněnského soudu vysvětlit, jak to bylo s inzeráty na poskytování eskortních služeb, v nichž figuroval kontakt na Erbovou, přiznal vinu. Vzhledem ke kamerovému záznamu, na němž je zachycen při placení poplatku za zveřejnění erotické inzerce s Kateřinou Kristelovou (41), jinak to ani nešlo...

Tomáš zažil obrovskou potupu nejen před soudkyní, ale před celým národem. Sotva odešel ze síně, kde došlo k doznání, stal se terčem posměchu. A to zejména kvůli tomu, že ve výpovědi zmínil Jiřinu Bohdalovou (90). Ikonická herečka se tak proti své vůli zapletla do kauzy, která je všem k smíchu. Na internetu se žertuje o tom, že právě ona stojí za inzeráty, které můžou Řepku dostat do vězení.

Jiřina je v tom samozřejmě naprosto nevinně. I v zoufalé situaci je ale potřeba se pobavit. Čtyři vtipné koláže rozesmály celý národ. Snad kromě Řepky a Kristelové.

Aktuálně :-/ :-D

Zveřejnil(a) Pavel Cifra dne Čtvrtek 26. červenec 2018

Z komentářů.

Zveřejnil(a) Kačka Blažková von Bahnhof dne Čtvrtek 26. červenec 2018

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků