Kateřina Hrachovcová (46 let)
herečka

Bulvární status: Kromě herectví se začala zajímat o esoteriku a automatickou kresbu. Říká se jí také Kaira. Autor: jc


Kaira Hrachovcová vypadá pořád skvěle.

Kaira Hrachovcová vypadá pořád skvěle. Michaela Feuereislová

Divoška Kaira Hrachovcová opět provokovala: V 45 letech se ukázala nahoře bez

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (46) patří k dámám, které se i v 45 letech pyšní parádní figurou a mladistvou vizáží. Kateřina se navíc vůbec nestydí vystavovat na sociální síti své křivky.

Tentokrát zveřejnila snímky, na kterých pózuje nahoře bez. Samozřejmě tak, aby na první pohled působily rafinovaně a sexy.

„Nenech si vzít svou pozitivní mysl, neohýbej se,“ okomentovala černobílé fotky Kaira, jež je na své tělo právem pyšná. „Nemilosrdně následuj své nejintenzivnější posedlosti,“ dodala herečka.

Ta s odhalováním nemá sebemenší problém. "Myslím si, že nejsem žádná výjimka mezi ženami, které jsme na sociálních sítích a jsme rády ženami. I to, že jsem vyfocená ve spodním prádle nebo něčem trošku odhalenějším, ukážu kousek zadku, je úplně normální," řekla před časem Super.cz. Tak uvidíme, čím nás překvapí příště.

Diváci se mohou těšit, že Kairu už v prosinci uvidí na plátnech kin. Zahraje si v pokračování zimní komedie Špindl 2, kde si střihla mimo jiné milostnou scénu s Radimem Fialou.

Kaira Hrachovcová se ráda odhaluje.

Super.cz 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků