Karolína Krézlová (35 let)
zpěvačka

Bulvární status: Je stále single. Autor: jc


Karolína o zákroku, který podstoupila Nicki Minaj a podle některých i Kim Kardashian.

Karolína o zákroku, který podstoupila Nicki Minaj a podle některých i Kim Kardashian.

Tohle tělo si hýčká mladý Polívka. Dokážete pochopit, že kráska se svými křivkami není spokojená? Chtěla implantáty do zadku

Tisíce žen by za její postavu vraždily, Karolína Krézlová (35) je ale perfekcionistka a na své figuře stále vidí nedostatky, které by bylo třeba vylepšit.

Zpěvačka, modelka a příležitostná herečka v poslední době začala modelovat svou figuru v posilovně pod dohledem profesionálního trenéra, ale stejně jí pozitivní změny na jejím těle nepřišly dostatečně razantní. Krézlovou ovlivnil trend velkého zadečku, a jednu dobu proto dokonce uvažovala o tom, že si nechá do svého pozadí vložit silikonové implantáty. „Byla jsem dokonce na konzultaci u plastického chirurga, ten mi ale můj nápad velmi rychle vymluvil,” přiznala se nám Karolína a jedním dechem dodala: „Teď jsem ráda, že jsem do toho nakonec nešla.”

Ze Super.cz už víte, že Karolína aktuálně randí s hercem Vladimírem Polívkou. Možná i tento vztah ji utvrdil v tom, že je krásná i bez umělého vylepšení a že není třeba se uchylovat k nepřirozeným výplním. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků