Josh Brolin (53 let)
herec

Bulvární status: S o 20 let mladší manželkou čekají miminko. Autor: ac


Zleva Jim Carrey, Charlie Sheen a Pierce Brosnan

Zleva Jim Carrey, Charlie Sheen a Pierce Brosnan Foto: Super.cz/Profimedia.cz

5 hollywoodských herců, kteří se stali dědečky ještě před padesátkou

Nejen svoje děti měli v mladším věku, ale i ti si pořídili potomky tak brzy, že z nich udělali dědečky ještě před padesátkou. Kteří slavní muži se stali brzy dědečky?

Jim Carrey (59)

Dědečkem se stal ve svých 47 letech. Jeho jediná dcera Jane se narodila v manželství s Melissou Womer a když porodila jeho vnuka Jasona Rileyho Santanu, bylo jí 23 let.

Pierce Brosnan (68)

Už ve svých 44 letech se stal herec dědečkem. V roce 1998 jeho dcera Charlotte (✝42) porodila jeho první vnučku Isabelle Sophie. Pierce má nyní už tři vnoučata. Bohužel o dceru Charlotte a svou první manželku přišel kvůli kruté rakovině.

Charlie Sheen (56)

Hercova dcera Cassandra porodila dceru Lunu v roce 2013. Charlie se tak stal dědečkem ve svých 47 letech. Vzhledem k tomu, že má dětí pět, nejspíš bude za pár let mnohonásobným dědečkem.

Kiefer Sutherland (52)

Nejmladší dědeček z celé pětice, stal se jím totiž už ve svých 39 letech. Prvního vnuka přivedla na svět jeho nevlastní dcera Michelle Kath. Chlapeček dostal prostřední jméno po svém dědečkovi, celé zní Hamish Adam Kiefer Sinclair.

James Brolin (78)

I tento herec se stal dědečkem ve svých 47 letech. Jeho syn, také slavný herec, Josh Brolin (53) si pořídil první dítě, syna Trevora, už ve svých 21 letech. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Profilový článek