Johnny Depp (59 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Vyhrál soud nad Amber Heard a očistil své jméno. Autor: kv


Amber Heard u soudu

Amber Heard u soudu Profimedia.cz

Amber Heard se možná bortí kariéra: Petice za její vystřižení z Aquamana 2 má už přes čtyři milióny podpisů!

Vleklý soudní spor exmanželů Amber Heard (36) s Johnnym Deppem (59), v němž se vzájemně osočují z domácího násilí, má pro herečku nepříjemný kariérní dopad. Petice za její přeobsazení ve filmu Aquaman 2 už posbírala více než čtyři milióny podpisů, přičemž cílová meta je získat 4,5 miliónu podpisů.

Poté, co studio Warner Bros. odstranilo z filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství Johnnyho Deppa z role Grindelwalda a místo něj do děje dosadilo dánského herce Madse Mikkelsena, začali příznivci snímku požadovat stejný trest pro Heard, jež v Aquamanovi vystupuje v roli královny Mery.

Podala svůj životní herecký výkon, říkají právníci Deppa o výpovědích Amber Heard. A přidali ostré varování

To vše odstartovalo poté, co Depp prohrál soudní proces s deníkem The Sun, který jej označil za násilníka, ale později přišel s řadou důkazů svědčících v jeho prospěch. Sklony k násilí má podle něj a řady jeho svědků naopak jeho exmanželka.

Šokující diagnóza v kauze Depp versus Heard: Amber má dvě poruchy osobnosti, tvrdí soudní psycholožka

Na internetové stránce Change.org vznikla petice vytvořená Jeanne Larson s žádostí o přeobsazení role Mery, a to herečkou Emilií Clarke, s níž si Jason Momoa v roli Aquamana zahrál již v seriálu Hra o trůny. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků