Johnny Depp (58 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Manželství s Amber Heard mu nevyšlo. Autor: kj


Johnny Depp prožívá novou lásku.

Johnny Depp prožívá novou lásku. Profimedia.cz

Johnnyho Deppa ulovila ruská go-go tanečnice, už se šušká o svatbě

Po bouřlivém rozvodu s herečkou Amber Heard (35) Johnny Depp (58) zalovil ve vzdálenějších vodách. Poměrem s hollywoodskou hvězdou se pyšní ruská go-go tanečnice Polina Glen.

Její jméno bylo dosud známo převážně v Rusku. Poté, co britský Daily Mail zveřejnil fotky, na nichž se Polina a Johnny objímají a líbají v srbském Bělehradě, už ji zná celý svět. Nejde o žádnou náhodnou známost. Podle deníku už spolu byli přistiženi loni, když Depp se svou kapelou Hollywood Vampires koncertoval v Moskvě.

„Polina ho potkala na párty, kde byla spousta lidí. Nevěděla, o koho jde, dokud se jí Johnny sám nepředstavil,“ tvrdí kamarádka ruské choreografky a bývalé go-go tanečnice.

Depp to údajně s novou láskou myslí velmi vážně. „Polina tvrdí, že plánují svatbu. Chce Johnnyho v Rusku seznámit se svými rodiči,“ dodal zdroj, podle něhož se už tanečnice nastěhovala do Deppova sídla v Los Angeles, kde spolu prožívají opravdovou lásku. Polina se měla pochlubit, že jí herec s oblibou pouští staré filmy a následně spolu v objetí usínají v křesle.

Polina okouzlila Johnnyho Deppa.

Takhle vypadá v plavkách

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků