Johnny Depp (58 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Manželství s Amber Heard mu nevyšlo. Autor: kj


Johnny Depp čelí dalšímu skandálu

Johnny Depp čelí dalšímu skandálu Foto: kj, Profimedia.cz

Šňupání na veřejnosti a nelidské pracovní podmínky. Johnny Depp čelí další žalobě

Legendární herec Johnny Depp (58) má na krku další žalobu. Tentokrát ho žalují jeho bývalí bodyguardi, se kterými údajně Johnny nezacházel, jak si zasloužili. Kromě toho, že jim prý nikdy nezaplatil přesčasy, neměli ani pauzy na oběd a museli dokonce dělat chůvy Deppovým dětem.

Eugene Arreola a Miguel Sanchez pracovali pro Deppa do ledna letošního roku. Nejprve u herce působili jako zaměstnanci agentury, pak jim ale nabídl, že je zaměstná přímo. Oba si stěžují, že po dobu působení u Deppa byli přepracovaní a nedostatečně zaplacení.

V úterý tedy sepsali žalobu a žádají zpětně proplatit ušlou škodu. Kromě údajných nelidských podmínek zmínili, že museli svému nadřízenému v jednom z kalifornských klubů otírat drogy z obličeje, aby si jich ostatní nevšimli. Často prý fungovali jako chůvy. Hlídali však nejen Deppovy děti, ale také herce samotného, aby nedošlo k dalšímu skandálu.

Jen s politováním údajně sledovali, jak se Johnny stále více zamotává do finančních problémů. Kvůli údajným dluhům slavný herec dokonce rozprodává svůj majetek a dodnes čelí soudním sporům se svým bývalým managementem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků