Jitka Zelenková (70 let)
zpěvačka

Bulvární status: I bez chlapa stále kvete jako květina. Autor: agš


Poznáte tohoto rozkošného klučinu?

Poznáte tohoto rozkošného klučinu? Foto: Archiv

Poznáte chlapečka, který odmalička válí na klavír a má nemanželské dítě?

Chlapeček na fotce se už od dětství věnuje hudbě. Odmalička hrál na klavír a také skládal. K muzicírování mu loni přibyla jedna milá povinnost - za lehce nestandardní situace se stal otcem syna Marka. Už víte, o kom je řeč?

Hudebník Marek Ztracený (36) pochází z Železné Rudy. Odtud odešel do Prahy, kde vystudoval skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Jeho muzikantské začátky jsou spojeny se skupinou Kredenc, v níž hrál na bicí, do povědomí diváků se však dostal až v roce 2008 díky písni Ztrácím, která ho katapultovala na špičku české popové scény. Téhož roku si také odnesl Slavíka v kategorii Objev roku.

Ztracený doposud vydal dvě alba, pracuje na dalším, koncertuje na festivalech a neodmítá vystoupit na akcích, které pomáhají potřebným. Takovou bude například benefiční koncert spojený s Dětským dnem s názvem "Kdo má rád...", který se bude konat 9. června na Martinském mlýně v obci Hrádek u Trhových Svinů v jižních Čechách, na němž kromě Ztraceného vystoupí například Kamélie, Jitka Zelenková (70), Světlana Nálepková (60), Petr Kotvald (52) nebo Yvetta Blanarovičová (57).

Co se soukromého života týče, je Ztracený hrdým otcem syna Marka, kterého mu porodila jeho bývalá přítelkyně Marcela Skřivánková. To, že spolu čekají dítě, zjistili expartneři až po rozchodu. Zpěvák žije na Šumavě, v rodné Železné Rudě. A ačkoli s matkou svého syna nesdílí domácnost, otcovským povinnostem se nevyhýbá a péči o malého Marka podle svých slov zvládá levou zadní

Lucie Sieglová , Super.cz