Jitka Boho (30 let)
modelka

Bulvární status: Je spokojenou maminkou. Autor: daz


Přestože pravidla České Miss přikazují, aby si dívky oblékly na finálový večer podprsenku, Jitka se tím evidentně neřídila.

Přestože pravidla České Miss přikazují, aby si dívky oblékly na finálový večer podprsenku, Jitka se tím evidentně neřídila. Michaela Feuereislová

Budete vidět rudě: Nádherná Jitka Válková ukázala ňadra v průsvitných šatech bez podprsenky

Bývalá královna krásy Jitka Válková (30) zvolila na finále České Miss šaty, které na první pohled působily velmi cudně. Červené dlouhé nic neodhalující šaty od návrhářky Beaty Rajské nás na první dojem zklamaly. U Jitky bychom čekali pořádný výstřih či obří rozparek. Obvykle si totiž modelka libuje v pořádně odhalených či ultrakrátkých šatech. Dobře ví, že její dokonalé tělo si to zaslouží.

Na první dojem byla Jitka příliš zahalená, na ten druhý ale bylo všechno jinak. Jitka si totiž pod šaty nevzala podprsenku a nabídla tak mužům skvostný pohled na své pevné přírodní poprsí. A že se bylo na co dívat!

„Šatky jsou spíš zakrývající. Jediné, co mám odhalené, jsou záda," řekla nám Jitka. A to se spletla. Jitka nám ukázala rozhodně víc než svá záda. „Musím se přiznat, že když jsem měla šaty několikrát v rukou, tak jsem si vždy říkala, to je přesně chytrá horákyně," komentovala svůj výtvor návrhářka Rajská. 

Gabriela Wolfová , Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků