Jiří Pomeje (1964–2019)
herec

Vzpomínka Super: Zemřel ve svých 54 letech na rakovinu. Autor: ac


Andrea Pomeje s partnerem Petrem Plačkem

Andrea Pomeje s partnerem Petrem Plačkem Foto: Instagram A. Pomeje

Velikonoce u Andrey Pomeje: Od svého krasavce dostala pořádně na zadek a musela vysvětlit zakulacené bříško

I přes karanténu to Andrea Pomeje (33) na letošní Velikonoce pořádně schytala. Všechny potenciální koledníky zastoupil její partner, klempíř Petr Plaček, který ji pomlázkou vůbec nešetřil. „Dostala jsem! A když jsem mu to chtěla oplatit (protože je přestupný rok a můžou šupat i holky) tak jsem dostala ještě víc! Nespravedlivý svátek!!!“ postěžovala si kráska.

Jak se ale zdá, na všechny bolístky sexy dýdžejka rychle zapomněla, protože fanouškům nasdílela na sociální sítě fotku, kde se ke svému svalovci láskyplně tiskne. Pro ty, kteří by na snímku zaznamenali lehce zakulacené bříško, vyslala jasný vzkaz ještě předtím, než se v komentářích objeví spekulace. „To není těhotenské břicho, ale kachna, knedlík a štrúdl!,“ vysvětluje Andrea.

Letos spolu tyto zamilované hrdličky oslaví již druhé výročí, a kromě toho na ně čeká i stěhování do domečku. Rekonstrukce se ale kvůli současné pandemii o něco protáhla. Dýdžejka, která už opustila pražský podnájem, proto s partnerem a dcerou Aničkou (6), kterou má se zesnulým hercem Jiřím Pomejem (✝54), zatím našla útočiště u Petrových rodičů. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků