Jiří Nedvídek (42 let)
zástupce šéfredaktora Super.cz


Bohuš Matuš dostal kopačky. Novou lásku teď ale nechce....

Bohuš Matuš dostal kopačky. Novou lásku teď ale nechce.... Michaela Feuereislová

Zpěvák, který dostal po letech kopačky, promluvil o rozchodu a přiznal: Fanynky mi teď chodí až do bytu

Před nedávnem dostal kopačky od přítelkyně, ze spárů smutku ho zachraňuje práce a publikum! Řeč je o muzikálovém zpěvákovi Bohuši Matušovi (48), který kdysi zažil velkou popularitu, ale taky pád až na samé dno. Poté, co se mu v posledních letech zase začalo dařit v muzikálech Fantom opery a Ples upírů, přišel krach v osobním životě.

„Po letech zamilování se vztah změnil v kamarádství, Nikola potkala někoho jiného a taky chce dítě a já jí to moc přeji,“ svěřil Super.cz Matuš s tím, že žádné scény se nekonaly.

„Náš rozchod proběhl v klidu. Byl jsem totiž v obrovském šoku. Došlo mi to až po čase. Je mi smutno,“ přiznal Matuš, který bydlí sám a na flámy, chlast a další radosti života prý nemá myšlenky.

„Mám fanynky, které jsou fajn, ale i takové, se kterými je to složité. Některé se mi snaží dostat i do bytu. Já to ale nedovolím. Chci být sám a věnovat se práci,“ dodal zpěvák, který se svou kolegyní Magdou Malou (54) začal po republice koncertovat s programem plným hitů nejen z muzikálů.

„Máme plno, což mě strašně těší. Už jednadvacátého května nás s Magdou čeká koncert v pražském kině Lucerna. Následovat bude Hodonín, Hlinsko, Kadaň a Kladno,“ dodal Bohuš. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků