Jennifer Lawrence (30 let)
herečka

Bulvární status: Provdala se za majitele galerie. Autor: ac


Jennifer Lawrence jako modelka

Jennifer Lawrence jako modelka Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nejnadějnější herecká hvězda současnosti to zkouší jako modelka: Jak obstála v reklamě bez podprsenky?

Poté, co Jennifer Lawrence (30) získala Oscara a zazářila ve filmových trhácích, se uznávaná herečka pokouší prosadit v modelingu. Dosáhne v tomto oboru stejného úspěchu?

Slavná herečka, která v Hollywoodu nepatří k prvoplánovým kráskám, se stala tváří luxusních kabelek, jejichž výrobci prokázala opravdu dobrou službu. Jennifer totiž zapózovala v elegantním kostýmu, pod který si nevzala podprsenku, čímž do celkem konzervativní kampaně vnesla lehký závan smyslnosti.

Lawrence loni získala Oscara za hlavní roli ve filmu Terapie láskou a letos se dostala do nominací díky snímku Špinavý trik. Šanci na prestižní cenu bude mít s velkou pravděpodobností i v nadcházející sezóně, kdy se očekává premiéra filmu Serena. Ve všech třech případech si Jennifer Lawrence shodou okolností zahrála s Bradleym Cooperem.

Mladá herečka se navíc letos objevila také v posledním díle komiksové série X-Men a brzy do kin dorazí v očekávaném pokračování Hunger Games. Jennifer se údajně daří i v soukromém životě, kde by jí společnost měl dělat Chris Martin z kapely Coldplay, jehož manželství s Gwyneth Paltrow (48) letos zkrachovalo. 

Adam Chromý , Super.cz