Jasmina Alagič (32 let)
moderátorka

Bulvární status: Je manželkou Rytmuse Autor: ac


Jasmina Alagič a Rytmus ukázali další rodinné foto.

Jasmina Alagič a Rytmus ukázali další rodinné foto. Foto: Instagram J. Alagič

Jasmina Alagič a Rytmus dováděli v bazénu: Po intimních chvilkách ve dvou si užili vodní radovánky i se synem

Jasmina Alagič (32) a rapper Rytmus (44) si užívají adventní pohodu plnými doušky. Jako první si dopřáli relax v bazénu jen sami dva a zavzpomínali na staré časy, kdy ještě nebyli rodiči. Malý oddych opravdu potřebovali. Jak rapper přiznal, jeho nové album mu dalo zabrat a na svou ženu i syna zřejmě neměl tolik času, kolik by si představoval. Za to vzdal Jasmině hold a poděkoval jí, že mu byla během hektické doby oporou.

Poté, co si vychutnali přítomnost jeden druhého, s sebou vzali do bazénu i půlročního syna Sanela. Hrdí rodiče se snímky vodních radovánek pochlubili na sociálních sítích, čímž dojali nejen sebe, ale i fanoušky, kteří v komentářích chválí, jak spokojeně vypadají. „Moje (ne)normální rodina. Krásnou druhou adventní neděli přejeme,“ napsala Jasmina ke společné fotce. „Tohle je víc než všechny úspěchy,“ přidal se rozněžnělý Rytmus.

Moderátorka a rapper se nemohou dočkat vánočních svátků. Poprvé totiž oslaví Štědrý den jako rodina. Kromě syna Sanela nesmí v rodinném kruhu chybět ani milovaný domácí mazlíček, fenka pudla Daphne. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků