Jakub Prachař (39 let)
herec, muzikant

Bulvární status: S Agátou se rozvedl a nyní randí s mladší herečkou. Autor: daz


Rytmus se objeví v porotě Talentu.

Rytmus se objeví v porotě Talentu. FTV Prima

Drsňák Rytmus v kombinaci s Evou Holubovou? V nové řadě Talentu bude veselo

Už podesáté se diváci mohou těšit na zábavnou show Česko Slovensko má talent. Porota bude rozhodovat v tradičním složení Jakub Prachař (39), Marta Jandová (48), Diana Mórová (52) a Jaro Slávik (48).

Jasná je i dvojice moderátorů. Stejně jako v poslední řadě soutěží provedou David Gránský (30) a Jasmina Alagič (33). Pro tu si tvůrci Talentu připravili i jedno velké překvapení. Drsný rapper totiž v jednom díle zasedl do poroty.

Krve by se ve mně nedořezal: David Gránský zavzpomínal na drama z přímého přenosu Česko Slovensko má talent

„Bylo to pro mě fakt velké narozeninové překvapení. Vůbec jsem to netušila. Paťovo účinkování v Talentu hodnotím velmi pozitivně. Pro mne osobně o to pozitivnější, že bylo krásné, že jsme spolu po prvně na něčem společně pracovali. Zrovna to bylo na den mých narozenin, takže to byl pro mne opravdu dáreček,“ těšilo Jasminu, jež svého manžela vychvalovala do nebes.

„Myslím si, že byl přesně takový, jako Paťo je ve skutečnosti. Velmi lidský, empatický a mám pocit, že mu jistá vystoupení vybila pojistky a že ani nečekal, jaké rozmanité talenty tato show skrývá,“ dodala.

Show Česko Slovensko má talent zná vítěze: Podruhé v historii vyhráli Češi! Vystoupení rozplakalo Alagič i Jandovou

Z nečekaných hostů se v porotě Talentu představí také herečka Eva Holubová (63) nebo nebo hudebník Marián Čekovský. Ze zahraničních účastníků se do boje talentů zapojí kromě Čechů a Slováků vzhledem k současné situaci nejvíce zahraničních soutěžících z Ukrajiny.

Kromě tradičně silného zpěvu bude z uměleckých disciplín letošnímu ročníku dominovat akrobacie. Po několika letech se navíc vrací živé semifinále, takže po dvanácti castingových dílech čeká soutěžící semifinále a finále, kde už budou rozhodovat jen diváci. Poslední ročník Talentu vyhrála taneční skupina Diamonds. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků