Jakub Kynčl (36 let)
redaktor Super.cz

Bulvární status: Zpracovává zahraniční perly pro server Super.cz Autor: jky


Vendula Svobodová v marockém Agadiru užívala Slunce. V ČR ji po návratu přivítaly o 20 stupňů nižší teploty.

Vendula Svobodová v marockém Agadiru užívala Slunce. V ČR ji po návratu přivítaly o 20 stupňů nižší teploty. Foto: Jakub Kynčl, Super.cz

Vendula Svobodová šla do plavek a odhalila své fitkem netrýzněné tělo

Z prezidentky nadace Kapka naděje Venduly Svobodové (40) na dovolené v Maroku vypadlo, že nikdy pravidelně nechodila do fitness centra. Přesto si však ve 40 letech svou postavu stále drží a za jejími křivkami se muži pořád zvídavě otáčejí. V marockém Agadiru, kde trávila osmidenní dovolenou po pětihvězdičkových hotelech, dala mužům možnost pohlédnout na svou postavu více, než mají Češi obvykle možnost.

Zdá se, že jejím osobním fitness centrem je šestiletý syn Jakub, který se velmi rád nechává nosit v náručí, ačkoliv váží už 25 kilogramů. A na bicepsech Venduly se to už značně projevuje.

Nutno podotknout, že Vendula malého Kubu také nikterak nešetřila a na týden dovolené s Blue Stylem mu naložila pořádně náročný program. Kuba si tak mimo jiné stihl v atmosférou tepající Marrákeši koupit barevný kamenný krystal od pouličního prodejce, který si ho okamžitě zamiloval. K nelibosti své mámy Jakub také u jednoho stánku zjistil, že indigo barví ruce modře a jen špatně se smývá. 

Jakub Kynčl , Super.cz


Časová osa článků