Ivana Chýlková (57 let)
herečka

Bulvární status: Nepřehlédnete ji v divadle ani v televizi Autor: ac


Ivana Chýlková toho v Tváři předvedla opravdu hodně.

Ivana Chýlková toho v Tváři předvedla opravdu hodně. Foto: Super.cz/TV Nova

9 šokujících proměn Ivany Chýlkové z Tváře: Objemná zpěvačka, ošklivý pobuda s flaškou v ruce i vousatý přízrak z Eurovize

Herečka Ivana Chýlková (57) patří k nejvýraznějším postavám oblíbené divácké show Tvoje tvář má známý hlas. Herečka se v soutěži, v níž se známé osobnosti převlékají za české i zahraniční zpěváky a zpěvačky, měnila jako chameleon.

Dokázala přesvědčivě ztvárnit předčasně zesnulou zpěvačku Amy Winehouse, popovou divu Cher i vousatou vítězku Eurovize Conchitu Wurst. Chýlková si troufla i na Madonnu a její hitovku Like A Virgin. Diváky šokovala také její šokující proměna v korejského rappera, jenž si říká PSY.

Ten se v roce 2012 proslavil hitem Gangnam Style. A když se proměnila ve zpěváka švédské kapely Rednex, Jense Sylsjö, který si říká Cotton Eye Joe, diváci jen zírali, jakého z ní maskéři udělali ošklivého a zarostlého chlapa.

Chýlková se převtělila také do zpěvačky Fergie a herečky a zpěvačky Lizy Minnelli. A předposlední proměna stála opravdu za to! Chýlková se totiž změnila v prostorově výraznou zpěvačku Věru Bílou. Převleky a proměny Ivany Chýlkové si prohlédněte v naší fotogalerii a v anketě pod článkem hlasujte, který se vám líbil nejvíc. 

Jaká proměna se Ivaně Chýlkové povedla nejvíc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků