Iva Pazderková (41 let)
moderátorka, herečka, bavička

Bulvární status: Díky Tváři se stala ještě větší hvězdou. Autor: daz


Iva Pazderková a Jitka Boho

Iva Pazderková a Jitka Boho Foto: archiv TV Nova

Sexy duet Pazderkové a Boho: Takhle budou vypadat v divoké show jako Shakira a Rihanna

Čtvrtá epizoda pořadu Tvoje tvář má známý hlas se ponese v duchu duetů. Na jevišti předvedou velkou show nejen porotci Eva Burešová a Marek Lambora. Diváky zcela jistě zvedne z gauče vystoupení v podání Ivy Pazderkové (41) a Jitky Boho (30).

Ty se promění v hvězdy Shakiru a Rihannu. Na jevišti pak předvedou své pěvecké a taneční dovednosti s jejich společným hitem Can't Remember to Forget You. Obě účinkující show si vzájemnou spolupráci velmi pochvalovaly.

Interpreti afroamerických umělců už v Tváři nebudou nabarvení. Befél přišel seshora

„S Ivou jsem si moc sedla, můžu prozradit, že jsem hodně přes znamení zvěrokruhu. Iva je Ryba a já Štír, jde tedy o vodní znamení, takže to jde dohromady. Je mnohem lepší být na pódiu s někým, mám pak pocit, že se stres tak nějak rozloží,“ říká Jitka Boho a na její osobu nešetřila chválou ani její kolegyně.

„Jitka je naprosto talentovaná, krásná a inteligentní, zkrátka skvělá osoba. V tomto čísle jsem musela hodně vyjít z komfortní zóny. Kdykoliv mám nějaké sexy číslo, tak mám co dělat, abych se sama sobě nesmála,“ svěřila se Iva Pazderková. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků