Iva Kubelková (45 let)
moderátorka, herečka

Bulvární status: Pořád je sexy Autor: ac


Iva Kubelková vypadá v plavkách skvěle.

Iva Kubelková vypadá v plavkách skvěle. Foto: archiv Iríny tours (4x)

Tenhle pohled se neomrzí: Iva Kubelková už se zase těší do plavek. Takhle úžasně v nich vypadá

Zima je úspěšně téměř za námi a nyní většinu z nás čeká zhubnout do plavek a těšit se na druhou várku roční pohody, dovolenou někde v cizině, nejlépe v teplých krajích u moře. Krásná moderátorka Iva Kubelková (45) sice do plavek hubnout nemusí, protože postavu má úžasnou celý rok, ale dovolenou už plánuje.

Tentokrát se moderátorka opět vydá do svého milovaného Řecka, konkrétně pod horu Olymp, kde si to celá její rodina zamilovala. „Tohle místo pod Olympem jsem objevila díky seriálu v televizi. Několik českých hereček dostalo pozvání, aby strávily krásný prodloužený víkend na Olympské riviéře. Parádně jsme si to tehdy užily a od té doby pod Olymp jezdím pravidelně,“ poodkryla Iva svoji první návštěvu tohoto magického místa.

„Mojí rádkyní přes Řecko se stala Sotira. Je to původem Řekyně, takže zná tuto oblast dokonale. Lepšího rádce bych nenašla,“ pochvalovala si moderátorka.

„Tato dovolená je pro mě ideální kombinací aktivní i odpočinkové, což od naplnění svého volného času očekávám,“ rozplývala se kráska nad svým volnem. Nesmíme zapomenout také na skvělé řecké jídlo, Ivyny oblíbené ryby, chobotnice, pečený lilek nebo řecké fazole, které dodávají Řecku na dokonalosti. Velkým zážitkem jsou také místní památky, které mají bohatou historii a specifické kouzlo. „Nám s manželem se moc líbily kláštery v Meteoře,“ doporučila Kubelková místo, které se nachází na vrcholcích slepencových skal v oblasti Thesálie.

„Pravidelně také navštěvujeme Olymp, před pár lety jsme si ho s partnerem také vyšlápli a byl to obrovský zážitek. S dětmi se na tento výšlap chystáme i letos.“ dodala Iva. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků