Iggy Azalea (30 let)
zpěvačka

Bulvární status: Strhává na sebe pozornost svými křivkami. Autor: ac


Iggy vzala Instagram útokem.

Iggy vzala Instagram útokem. Profimedia.cz

Známá zpěvačka bere svůj comeback velmi vážně. Sdílela fotky, na kterých je úplně nahá!

Raperka Iggy Azalea (30) si nějakou dobu dala s muzikou pauzu. Ale vypadá to, že je zpátky v plné síle a Instagram vzala útokem. Sdílela fotky, na kterých má jenom ponožky a boty na podpatku. Iggy je známá svými plnými křivkami nebojí se je náležitě prodat.

@fashionnova

Příspěvek sdílený Iggy Azalea (@thenewclassic), Čen 12, 2018 v 2:22 PDT

Azalea zmizela z hudební scény před třemi lety s tím, že si potřebovala dát zdravotní pauzu. Byla mentálně nestabilní a měla problémy ovládat svůj vztek. Její management jí doporučil, aby se svěřila do rukou odborníků, a i když se Iggy nejprve této myšlence bránila, nakonec povolila a na dva týdny se odebrala do léčebného zařízení v Arizoně. Zdravotní pauza nakonec trvala o něco déle a Azalea nakonec vyměnila i management i nahrávací společnost, pod kterou hodlá nadále fungovat.

Nyní je zpátky a jenom kvete. A možná se blýská na lepší časy i na poli lásky. V dubnu byla viděna, jak se vodí za ruku na hudebním festivalu Coachella s raperem Tygou (28). Jestli jde o něco vážného, je zatím ve hvězdách, ale podle všeho spolu stále flirtují přes sociální sítě. Tyga byl předtím v dlouhodobém vztahu s Kylie Jenner (22), která ovšem byla o dost mladší. S Iggy si podle některých zdrojů rozumí víc. Přeci jenom jsou si věkově mnohem blíž než s Kylie. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků