Hugh Hefner (1926–2017)
zakladatel magazínu Playboy

Vzpomínka Super: Zakladatel Playboye neměl o sexy kočičky nikdy nouzi. Autor: ac


Je vedle bohatého staříka opravdu šťastná?

Je vedle bohatého staříka opravdu šťastná? Profimedia.cz

Pánové, nechte si zajít chuť! Tato sexy kočička usíná vedle o 60 let staršího manžela

Vnadná modelka Crystal Hefner (29) by nejspíš neměla sebemenší problém ulovit jakéhokoliv muže, na něhož si ukáže prstem, ale její srdce patří téměř devadesátiletému staříkovi. Hugh Herner (✝91) si ji očividně nezískal svým vzhledem, ale kontem a mediálním vlivem.

Zakladatel Playboye neměl nikdy o ženy nouzi, protože spousta z nich je schopna za pózování v prestižním pánském magazínu udělat cokoliv. O přízeň něžného pohlaví Hugh nepřišel ani v pokročilém věku, který rostl úměrně s jeho jměním. Sexy modelky si v jeho rezidenci podávaly dveře, ale Crystal jej okouzlila natolik, že od ní ustál i obrovské faux pas.

Hugh Hefner si sexy blondýnku chtěl vzít za ženu už v červnu roku 2011, ale jeho vyvolená mu dala pět dní před obřadem košem. Jejich láska ovšem tuto zkoušku ustála a po neúspěšném pokusu v prosinci roku 2012 opravdu vstoupili do manželského svazku.

Crystal si ale se slavným staříkem očividně příliš intimních chvilek neužije, a tak si nedostatek sexu kompenzuje pořizováním žhavých fotek. Jako zámožná sexy vdova totiž jednou bude mimořádně lákavým zbožím. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek