Hanka Kynychová (53 let)
cvičitelka

Bulvární status: Oblíbená cvičitelka pravidelně pomáhá dětem z dětských domovů se svým projektem Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Autor: daz


Hanka Kynychová tráví léto doma u bazénu. Super.cz

I cvičitelka Hanka Kynychová během karantény přibrala. Do bazénu na své zahradě si vzala jednodílné plavky

Horkého dne jsme využili k tomu, abychom doma navštívili cvičitelku Hanku Kynychovou (53). Společně jsme se zchladili v jejím bazénu a probrali všechny novinky, protože jsme se dlouho neviděli. A zaujalo nás, že letos Hanka nevytáhla na koupačku bikiny, ale zvolila jednodílné plavky. Že by také o karanténě přibrala?

"Jsem normální ženská. A i když jsem denně cvičila, tak to nebyly tři hodiny, jak jsem zvyklá na hodinách s klienty, ale jen jedna. A k tomu ta pravidelná strava doma s dětmi... Takže mi vyskočila tři kila, ale už jdou zase dolů. A plavky vcelku jsou prý letos moderní. Ale mám tu i bikiny," smála se Hanka, která tráví léto v Praze a s rodinou se ani nikam nechystají.

ČTĚTE TAKÉ: Svršky odhazuje nejen u moře: Cvičitelka Kynychová se tentokrát svlékla na sjezdovce

"My stejně k moři jezdili spíš v září nebo v říjnu, i v Praze je u našeho bazénu krásně a můžu dvakrát denně odjet do fitka na svoje hodiny. Holkám to taky nevadí. Ty pojedou na tábor, takže si prázdniny bez rodičů užijí i tak. A já zase budu mít volno dva týdny bez nich, které využiju k vymýšlení nové kolekce sportovního oblečení," vysvětlila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků