Hanka Kynychová (53 let)
cvičitelka

Bulvární status: Oblíbená cvičitelka pravidelně pomáhá dětem z dětských domovů se svým projektem Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Autor: daz


Hance Kynychové v posledních dnech do smíchu moc není...

Hance Kynychové v posledních dnech do smíchu moc není... Foto: Archiv Hanky Kynychové

Několik nocí se klidně nevyspala: Víme, co Hance Kynychové překazilo osobní i pracovní plány

V posledních dnech prý neví, co je to klidný spánek! Už tenhle víkend Hanka Kynychová (53) plánovala s velkou pompou otevírat své nové fitko, ale jak už to tak v životě bývá, všechno je nakonec úplně jinak. Stavební práce nešly podle plánu, a tak musela Hanka opening nových prostor na Pankráci posunout.

„Bylo mi vysvětleno, že jsou technologické postupy, kterým nerozumím. Asi jsem to podcenila a málo poslouchala odborníky. Možná je to také tím, že jsem v létě měla hodně dalších aktivit a neměla tak čas na stavbu dohlížet tak, jak bylo potřeba,“ říká smutně Kynychová, která nedávno v Pevnosti Boyard zápasila s hady a k propagaci nového fitka nafotila i nové akty.

„Jsem z téhle situace vážně nešťastná a není to pro mě jednoduché. Jsem zvyklá, že když něco slíbím, tak to dodržím. Tady jsem ale opravdu musela ustoupit a uznat, že jít hlavou proti zdi nemá smysl. Všem to vynahradím v říjnu a opening bude mnohem pompéznější,“ slibuje Hanka, které prý všichni blízcí pomáhají ze všech sil. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků