Hana Soukupová (35 let)
modelka

Bulvární status: Česká kráska oukouzlila celý módní svět. Autor: ac


Hana Soukupová na zahájení karlovarského filmového festivalu Super.cz

Po třinácti letech opět na festivalu ve Varech. Nahá topmodelka z reklamy na minerálku oslnila na červeném koberci

Česká topmodelka Hana Soukupová (35) byla rozhodně největší ozdobou zahájení filmového festivalu v Karlových Varech. Pokud tedy nepočítáme hollywoodskou hvězdu Julianne Moore (60). Přestože je varská rodačka, na festival přiletěla s manželem po třinácti letech.

"Přijela jsem na pár dní, měla jsem tu focení. Byla jsem tu před třinácti lety s manželem, tak jsme si to zopakovali," řekla Super.cz Soukupová, která však bude muset v neděli odletět do Paříže, kde získala prestižní zakázku. Pak se do Varů opět vrátí. Děti zatím hlídají její rodiče, kteří nedaleko Varů bydlí.

Záznam: Příchody hvězd na slavnostní zahájení 54. ročníku KVIFF

Super.cz

Hana Soukupová nedávno nafotila kampaň pro Moser, před lety byla hvězdou reklamy na minerální vodu z Karlových Varů, kde se objevila téměř nahá ve vodních šatech.

"Mám to tady moc ráda, jsem na to pyšná, že můžu předvádět varské značky. Je to hezké spojení, když odtud pocházím," řekla Super.cz kráska.

Na zahájení filmového festivalu oblékla šaty od Valentina, které doplnila šperky Tiffany a také vlastními šperky, které dostala od manžela.

"Náušnice jsou v hodnotě asi 200 tisíc korun. Manžel dělá bodyguarda, on je v tom dobrý," dodala. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek