Hana Křížková (64 let)
zpěvačka

Bulvární status: Po operaci druhého kolene se dává do kupy. Autor: daz


Zpěvačka onemocněla koronavirem.

Zpěvačka onemocněla koronavirem. Michaela Feuereislová

Hanka Křížková promluvila o boji s koronavirem: Každý den nemoci se mi nabalovaly další potíže

Hanka Křížková (64) onemocněla koronavirem. Jak jsme minulý týden na Super.cz informovali, zpěvačka neměla hladký průběh nemoci. Provázely ji bolesti hlavy, zad, očí, kašel, bolesti břicha nebo zvýšená teplota. Po více než dvoutýdenní léčbě v domácí karanténě ji zdravotní problémy a bolesti naštěstí opouštějí.

Hanka také podstoupila další test. „Zaplať pán Bůh jsem negativní, a kromě kašle a určité slabosti mě už nic netrápí. Kašel mám ale stále nepříjemný, dráždivý, až dusivý, takže mě ještě čeká vyšetření na plicním,“ řekla nám zpěvačka s tím, že doufá, že na toto období rychle zapomene.

„Je zajímavé, jak to s tělem, a hlavně s psychikou zamává. Každý den nemoci se mi nabalovaly nějaké další potíže, buď bolest hlavy, očí nebo zad či žaludku. Ale nejvíc mě potrápil, a stále trápí ten kašel, kterého se nemohu zbavit,“ posteskla si zpěvačka.

Moderátor Miloš Pokorný leží s covidem. Sestřelilo mě to, netušil jsem, co to umí, řekl a popsal průběh

„A to už jsem najela i na babské recepty - například na šťávu z cibule s cukrem. Ale už je veseleji, takže hurááá. Měli bychom také začít zkoušet muzikál Láska nebeská v Divadle Broadway, tak už se moc na tu mou herdekbabu Fortelnou těším. Všichni na sebe dávejte pozor a opatrujte se,“ dodala závěrem zpěvačka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků