Gabriela Partyšová (44 let)
moderátorka

Bulvární status: Diváci s ní v televizi snídají. Autor: daz


Gábina také odchází ze Snídaně.

Gábina také odchází ze Snídaně. Foto: TV Nova

Konec vstávání v nekřesťanskou hodinu. Partyšová odchází ze Snídaně

Milan Peroutka (32) a Nikola Čechová nejsou jedinou dvojicí, kterou už nebudeme vídat ve Snídani s Novou. Z kola ven šla také Gabriela Partyšová (44) se svým parťákem Alešem Lehkým.

Zpěváka z Luneticu Gábina Partyšová obdivovala už jako náctiletá a nyní spolu budou moderovat Snídani

„Bude se mi stýskat po zajímavých tématech, která tento pořad obsahuje. Po budíčku o tři čtvrtě na čtyři ale vůbec. Vstávala jsem takto sedm let a na tohle vstávání do noci se prostě zvyknout nedá,“ svěřila se nám Partyšová. Ta ale na Nově nebude nevyužitá. Zjistili jsme, že moderátorka bude provázet společenským pořadem Život ve hvězdách, vrací se tak do podobného formátu jako v minulosti, na stejné televizi působila v pořadu Prásk!.

Nečekaný odchod: Milan Peroutka a Shopaholic Nicol končí ve Snídani s Novou

„Prásk jsem redaktorovala dlouhá léta a byla to pro mě velká televizní škola. Hodiny a hodiny ve střižnách, praxe k nezaplacení. Pořad jsem po letech i moderovala a cítila se v něm dobře, a to možná i proto, že mám dlouhodobé pozitivní vztahy s lidmi z branže, kteří mi věří. Pořady, ve kterých jsem působila, jim vždy více pomáhaly, než že by jim ubližovaly."

Nové díly pořadu Život ve hvězdách se natáčí v novém zpravodajském studiu. „Viděla jsem první hotové záběry a myslím si, že diváci se mají na co těšit,“ slibuje Gabriela Partyšová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků