František Ringo Čech (78 let)
herec a hudebník

Bulvární status: Pořád má řádně prořízlou pusu. Autor: daz


Scéna, kterou už neuvidíte: Karel Gott poslouchá příběh o své mužnosti.

Scéna, kterou už neuvidíte: Karel Gott poslouchá příběh o své mužnosti. Foto: reprofoto Česká televize

Exkluzivně: Zcenzurovali Karla Gotta! Už nikdy neuslyšíte, jak ho zesměšnili

Kdo by to byl čekal. Česká televize se rozhodla k bezprecedentnímu kroku, když ze silvestrovského speciálu Všechnopárty, který začátkem srpna reprízovala, vystřihla pasáž, která málem přinesla infarkt největší české hvězdě Karlu Gottovi (✝80). I na internetu už je jen zcenzurovaná verze. Diváci tak proto už nikdy neuvidí scénku, při které si František Ringo Čech (78) dělal šoufky z Gottovy mužné chlouby.

Taková to byla ostuda! Karel Gott byl s Čechem hostem Karla Šípa a když přišla řeč na Ringův obraz Adam a Eda, Mistr omylem označil Gotta za předlohu pro muže s extrémně málo vyvinutým vybavením. A byl oheň na střeše. „Moc se na mě zlobil. Karel Gott je na tom dobře, co se týče penisu,“ opakuje stále dokola malíř a spisovatel.

Karel Gott má s Českou televizí nadstandardní vztahy, přesto se ale vzhledem k jeho povaze nedá očekávat, že právě on by byl iniciátorem cenzury. Někdo asi chtěl, aby nezačal veřejnoprávní stanici bojkotovat, a tak zcela dobrovolně sáhl k nůžkám a pasáž, která se ješitného Gotta tolik dotkla, odstranil. A nenajdeme ji už ani v archivu na internetu, a to ani ze silvestrovského dne.

A František Ringo Čech z toho má radost. Jak uvedl na svém webu, konečně tedy dostal odvahu ozvat se kamarádovi znovu s omluvou a nabídkou nové písničky. Dokud mu tedy neprovede další kulišárnu, krize, zdá se, bude zažehnána. 

David Zápal , Super.cz