Eva Perkausová (27 let)
modelka

Bulvární status: Bujný dekolt znovu předvádí v hlavních zprávách na Primě. Autor: kv


Eva Perkausová a Roman Šebrle

Eva Perkausová a Roman Šebrle Foto: archiv FTV Prima

S rouškami i před kameru: Takhle Perkausová a Šebrle moderovali zprávy po jeho návratu z karantény

Bez roušky už nepotkáte nikoho nejen na ulici, ale ani na televizní obrazovce. Moderátoři všech kanálů začali postupně do studia nosit roušky a nyní si je nesundávají, ani když začnou kamery natáčet.

Od čtvrtka moderují v ochranných pomůckách také moderátoři zpravodajství na Primě. Eva Perkausová (27) tak byla vybavená už na svou první moderaci s Romanem Šebrlem (47). Ten se vrátil ze čtrnáctidenního pobytu doma. Začátkem března přijel z Itálie a po domluvě se zaměstnavatelem raději zůstal v karanténě.

Následně si zašel také na testy na koronavirus, které vyšly negativně, a mohl se vrátit do práce. Nejen Perkausová se Šebrlem moderovali hlavní zpravodajství se zakrytým obličejem. „Poprvé v životě jsem vysílala v roušce a naprosto chápu, že je to v tuto chvíli nezbytné,“ prozradila Monika Leová (30), která měla zakrytá ústa a nos při odpoledním vysílání.

Den před tím jako první odmoderovala v roušce celý Top Star také Laďka Něrgešová (45). „Nošení roušky, kdykoliv jdete ven, je ta nejmenší pomoc, kterou můžete v tuto chvíli udělat,“ tvrdí Laďka, která se snaží chránit nejen sebe, ale i kolegy. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků