Emma Smetana (33 let)
herečka, muzikantka a moderátorka

Bulvární status: Porodila dceru s neobvyklým jménem. Autor: daz


Emma Smetana a Jordan Haj

Emma Smetana a Jordan Haj Foto: archiv E. Smetana

Něžné foto s Jordanem v pralese: Emma Smetana se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem

Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana (33) frnkla s partnerem Jordanem Hajem, dcerou Lennon (3) a kamarády do Indonésie, kde si užívají teplo, relax a pohodu. Sice museli nějaký čas zůstat na hotelu v karanténě, ale po jejím uplynutí už se mohli v klidu přesunout na oblíbený ostrov Bali.

Smetana nedávno prozradila, že čeká druhé dítě. A právě těhotenským bříškem se pochlubila na roztomilé fotce s Jordanem.

Jordan Haj předvedl v Tváři svůj nejlepší výkon, doma ale žádná idylka: Život s ním je nesnesitelnej, říká Emma Smetana

„Na krku zaschlá vrstva aloe vera, co nám roste na zahradě a léčí spáleniny od nečekaně silného slunce, na čele polibek od toho, kdo dal mému životu nový rozměr a s kým zanedlouho darujeme život druhé lidské bytosti. V hlavě stoický klid, po strašně, příliš dlouhé době. Pomalu, ale jistě rostoucí bříško a za námi děťátko číslo jedna s čelovkou na hlavě po vzoru pohádkové Dory zkoumá prales,“ zasnila se Smetana, která byla loni propírána kvůli dostaveníčku s hercem Josefem Trojanem.

Vše zapomenuto. Emma Smetana se po kauze s kolouškem Trojanem už zase tiskne ke svému partnerovi

„Neslyšíme nic kromě mohutného vodopádu, před námi netušené obzory, posíláme objetí a paprsek do zasněžených krajů,“ působí šťastně a spokojeně budoucí dvojnásobná maminka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků