Elizabeth Hurley (56 let)
herečka

Bulvární status: Uzavřela Smlouvu s ďáblem a nestárne Autor: ac


Damian Hurley je své matce Liz Hurley velice podobný.

Damian Hurley je své matce Liz Hurley velice podobný. Profimedia.cz

Neuvěřitelná podoba: Osmnáctiletý model je kopií slavné herečky

I když se v roce 2002 stala matkou syna, porodila si Elizabeth Hurley (56) svou kopii. Díky jemným rysům a také dlouhým hnědým vlasům je osmnáctiletý Damian herečce až neskutečně podobný. Posuďte sami.

Po hvězdě filmu Smlouva s ďáblem mladý model zdědil nejen podobu, ale nosí také její jméno. Damianův otec Steve Bing chlapce zprvu nechtěl uznat za vlastního. Až testy DNA jeho otcovství potvrdily.

Bing letos koncem června spáchal sebevraždu skokem z 27. patra losangeleské budovy, v níž bydlel. Údajně trpěl depresemi.

ČTĚTE TAKÉ: Slavný producent (✝55) spáchal sebevraždu skokem z 27. patra: Kvůli karanténě prý trpěl depresemi

Po smrti expartnera Hurley na sociální síti napsala, že k sobě v posledních letech znovu našli cestu.

„Jsem velmi zarmoucená, že už tu můj ex Steve není. Je to hrozný konec. Prožili jsme spolu šťastné chvíle. (...) V posledních letech jsme si k sobě opět našli cestu. Naposledy jsme spolu mluvili v den 18. narozenin našeho syna. Je to zničující zpráva a všem vám děkuji za milé vzkazy,“ napsala fanouškům.

Damian následně poděkoval za podporu a laskavost, které se mu od fanoušků dostává. „Je to velmi podivná a matoucí doba a já jsem nesmírně vděčný, že jsem obklopený svou báječnou rodinou a přáteli,“ napsal mladík. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků