Eliška Vinterová (33 let)
redaktorka Super.cz


Veronika Zelníčková Krejzová

Veronika Zelníčková Krejzová Foto: archiv V. Krejzové

Půvabná zpěvačka se pochlubila rodinkou: S roztomilou dcerou slavila už první narozeniny

Zpěvačka Veronika Zelníčková Krejzová (28) se loni stala maminkou. Se svým manželem Tomášem vychovávají dcerku Amelii, která v těchto dnech oslavila rok. Díky hezkému počasí mohli rodiče pro dcerku uspořádat oslavu ve stylu velké venkovní party.

„Naše dcera Amy měla rok, a tak jsme jí s manželem uspořádali rodinnou oslavu. Bylo to skvělé, protože to byla vůbec první párty u nás na zahradě v novém domě. Takže vlastně to byla i kolaudačka, protože malá šla spát v 19 hodin a my jsme slavili až do rána,“ sdělila pro Super.cz zpěvačka. Oslava se nesla ve velkém stylu, dcerka k prvním narozeninám dostala od rodiny i přátel mnoho dárků.

Takhle jí to sluší devět měsíců po narození dcery: Sedm kilo, které má zpěvačka po porodu nahoře, lehce přehlédnete

„Narozeninová párty byla se vším všudy, nechyběl dort, bohatá výzdoba, jen balónky nám během dne uletěly. Amy už má první dva zuby, a tak už samozřejmě mohla ochutnat grilovanou kýtu,“ dozvěděli jsme se od zpěvačky. „Nechceme malou moc rozmazlovat hračkami, proto jsme se domluvili předem na dárcích, a dostala převážně oblečení, hrací knížky, které miluje a odrážedlo,“ popsala výčet dárků zpěvačka.

V tomhle kostýmu byste ji těžko poznali: Půvabná zpěvačka se pochlubila 9měsíční dcerou

S manželem se naplno dcerce věnují, zpěvačka však začala po pauze opět pracovat a vystupovat. Vše ale skvěle zvládá. „Hraji v rodinném muzikálu Ostrov pokladů, začala jsem také zkoušet v Divadle Broadway roli v připravovaném hitmuzikálu Okno mé lásky, na letní Scéně Občanské plovárny hrajeme muzikál Trhák, čekají nás koncerty s naší skupinou Anacreon, moderuji na Óčku Rockparádu, takže si na nedostatek práce nestěžuji,“ dodala závěrem spokojená zpěvačka, a především maminka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků