Elisabetta Canalis (43 let)
modelka

Bulvární status: Je šťastnou maminkou.


Byli nádherný pár: George Clooney a Elisabetta Canalis v době svého největšího štěstí.

Byli nádherný pár: George Clooney a Elisabetta Canalis v době svého největšího štěstí. Profimedia.cz

Jeden z nejkrásnějších mužů světa v šoku: Krásná milenka ho odkopla

Ještě před několika dny nic nenasvědčovalo tomu, že by to mezi hollywoodským hercem Geogem Clooneym (60) a půvabnou italskou modelkou Elisabettou Canalis (43) skřípalo. O to víc svět šokovalo jejich prohlášení, v němž oznámili svůj rozchod.

„Už spolu nejsme,“ uvedl pár pro televizní pořad Entertainment Tonight. „Je to velmi těžké a osobní. Doufáme, že všichni budou respektovat naše soukromí,“ žádali bývalí milenci. George a Elisabetta spolu byli dva roky. Seznámili se v Římě a poprvé se na veřejnosti ukázali na filmovém festivalu v Benátkách v roce 2009.

Nečekanému rozchodu mnozí pořád ještě nechtějí uvěřit. Před pár dny byl Clooney s Canalis načapán při romantické večeři v italské restauraci. Počátkem června modelka v rozhovoru pro Us Magazine dokonce hovořila o případné svatbě a o tom, jak je teď spokojená. „Jsem nyní velmi šťastná - díky svému příteli. A má pohádka pokračuje,“ uvedla.

Co se od té doby stalo a jaký je skutečný důvod rozchodu jednoho z nejsledovanějších hvězdných párů, zůstává prozatím zastřeno tajemstvím. Podle všeho se ale rozešla Elisabetta s Cloonyem, což je pro toho vyhlášeného playboye asi pořádně studená sprcha. 

Michael Švec , Super.cz


Časová osa článkůProfilový článek