Elisabetta Canalis (43 let)
modelka

Bulvární status: Je šťastnou maminkou.


Elisabetta Canalis předvedla svou dokonalou postavu.

Elisabetta Canalis předvedla svou dokonalou postavu. Profimedia.cz

To je tělo: Krásná Elisabetta Canalis vystavuje své křivky v Cannes

Pokud by někdo zvažoval, co upoutalo charismatického George Clooneyho (60) na italské krásce Elisabettě Canalis (43), fotky jejího těla mu zcela jistě napoví.

Liz, která je moderátorkou, modelkou a herečkou, načapali paprazzi na jachtě v Cannes, kde si s kamarádkami užívala francouzské slunce. Modelka na jachtě vystavovala své dokonalé křivky v černých dvoudílných plavkách. I když byla na jachtě spousta dalších pohledných žen. Fotografové měli oči jen pro krásnou Elisabettu.

A není divu. Její zadeček ve vysoko vykrojených bikinách jí můžou závidět i mnohem mladší dívky. Kdyby se přihlásila do soutěže o nejkrásnější pozadí, která se každoročně koná v Evropě, jistě by byla jednou z kandidátek na vítězství.

Canalisová, která se nedávno svlékla se pro organizaci bojující za práva zvířat PETA, již delší dobu žije s hollywoodským idolem žen Georgem Clooneym. Svatbu ani děti neplánují. "Nemám v plánu mít s Georgem děti. Vím, že hodně jeho expřítelkyní to v plánu mělo, ale já jsem jiná," řekla herečka v rozhovoru pro italskou mutaci časopisu Cosmopolitan.

"Zbožňuji ho a jsem ráda, že jsem jeho přítelkyně," tvrdí temperamentní kráska. Pochvaluje si i to, že jí George umí vyznat lásku. "Italové neumí říct, že někoho milují, zato američtí muži jsou, co se týká citů, daleko otevřenější," uzavřela brunetka. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek