Domenico Martucci (45 let)
expřítel Ivety Bartošové

Bulvární status: Vypařil se z mediálního světa. Autor: daz


Josef Rychtář může spát v klidu.

Josef Rychtář může spát v klidu. Michaela Feuereislová

Konec nadějí: Policie odmítla znovu řešit otevření případu Ivety Bartošové

Kolem smrti zpěvačky Ivety Bartošové (✝48) je mnoho otazníků a spíš jich přibývá, než by jich ubývalo. Jak je možné, že manžel ženy, která pár dnů před sebevraždou svůj čin oznámila, s jejím stavem neseznámil úřady a nezachránil jí život? Nebyla psychicky či fyzicky týraná? Nedopustil se někdo zanedbání péče o čím dál churavější pěnici? I když se nyní vyrojily zprávy, že v souvislosti s tím policie šetří oznámení Domenica Martucciho na Josefa Rychtáře (63), Super.cz se dozvěděl, že k žádnému opětovnému otevření případu nedojde.

„Oznámení v této věci k nám podalo hned několik lidí. Zdeněk Macura (47), Domenico Martucci (45) nebo rodina Ivety Bartošové (✝48). Dospělo se ale k závěru, že policie nijak nepochybila, vyšetřování bylo opravdu důkladné, takže k obnově šetření nedojde,“ dozvěděli jsme se z dobře informovaného policejního zdroje.

Podle našich zpráv lidé v oznámeních strážcům zákona vyčítali i to, že zdaleka nevyslechli všechny, kteří s Ivetou přišli v posledních dnech života do styku a mohli mít z první ruky informace, jak to chodilo mezi ní a jejím mužem, jehož mnozí podezřívají z toho, že jí mohl ze života dělat peklo na zemi.

Policie případ uzavřela s tím, že se jednalo o sebevraždu a že není ani náznak toho, že by Ivetě Bartošové ke skutku někdo pomohl. 

Věříte, že Rychtář nemá na smrti Ivety Bartošové svůj podíl?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků