Demi Lovato (30 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Zpěvačka, která bojoval/a s drogovou závislostí, zrušil/a zásnuby a prohlásil/a se za nebinární. Autor: kb


Demi Lovato s novým přítelem Guilhermem Vasconcelosem

Demi Lovato s novým přítelem Guilhermem Vasconcelosem Profimedia.cz

Z loňského rozchodu po šesti letech se známá zpěvačka už oklepala. Skončila v náruči sexy boxera

Půl roku maximálně tu a tam zašla na nějaké to rande, ale od vztahů si dala Demi Lovato (24) pohov, šanci dala až pohlednému boxerovi a zápasníku MMA Guilhermovi ‚Bomba‘ Vasconcelosovi. Rozchod s hercem Wilmerem Valderramou, k němuž došlo loni v červnu, byl pro ni velmi těžký, vždyť mu už o rok dřív přes média naznačovala, že kdyby se jí zítra zeptal, zda si jej vezme, odpoví ‚ano‘. Jenže k tomu se o třináct let starší seriálový hezoun neodhodlal a vztah se rozpadl. Tím, kdo má nyní šanci šrám na srdci talentované zpěvačky zahojit, je tak tento svalnatý drsňák.

Páreček si ve středu večer vyrazil do divadla Belasco v Los Angeles na koncert skupiny DNCE, jejímž frontmanem je Demin bývalý přítel Joe Jonas. Expartneři jsou dodnes přátelé, Demi s kapelou už i vystupovala a s jeho bratrem Nickem Jonasem loni dokonce absolvovala koncertní turné Future Now Tour. Na novopečenou dvojici po skončení vystoupení už čekal zpěvaččin řidič.

Lovato navzdory svému mladému věku a dlouholetému vztahu s Valderramou stihla ještě předtím randit kromě Jonase s bratrem Miley Cyrus Tracem, hercem Codym Linleym či zpěvákem Alexem DeLeonem a údajně i s Niallem Horanem z One Direction. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků