
Darina Nová na premiéře muzikálu Děti ráje Michaela Feuereislová
Exmanželka Rychtáře vyrazila do společnosti: Na muzikálu Děti ráje se výborně bavila s bratrem Ivety Bartošové
I když se stále potácí mezi soudy a spory s exmanželem Josefem Rychtářem (62), snaží se Darina Nová (62) pořád žít společenským životem. Sympatická blondýnka byla jedním z hostů premiéry muzikálu Děti ráje v brněnském Bobycentru.
"S Darinou se známe dlouho a nechtěl jsem, aby pořád jenom seděla doma nebo běhala kolem sporáku. Tak jsem ji na premiéru pozval," vysvětlil Super.cz skladatel a zpěvák Jarek Šimek (47), jenž pro obnovenou premiéru Dětí ráje připravil hudební aranže.
Co ovšem nikdo nečekal, bylo to, že se na premiéře sešla i s bratrem zesnulé Ivety Bartošové (✝48) Lumírem. Ten do Brna dorazil spolu s manželkou a dětmi a s Darinou si u jednoho stolu velmi dobře porozuměli. ■
Fotogalerie
Darina Nová se na premiéru Dětí ráje vyfikla. ■
Michaela Feuereislová
U stolu se výborně bavila (zleva Jaroslav Hauer, jenž jí dělal doprovod, Jarek Šimek a Lumír Bartoš s manželkou a dětmi). ■
Michaela Feuereislová