Dagmar Plecháčová (35 let)
redaktorka Super.cz

Bulvární status: Informuje o žhavých novinkách ze zahraničí. Autor: jky


Charlize Theron v thrilleru Atomic Blonde

Charlize Theron v thrilleru Atomic Blonde Profimedia.cz

Charlize Theron natočila po čtyřicítce svou dosud nejžhavější scénu. A navíc se ženou!

Příznivci původem jihoafrické herečky Charlize Theron (46) se letos mohou těšit na skutečné žně. Jejich idol by se měl objevit hned v šestici celovečerních snímků včetně osmého pokračování trháku Rychle a zběsile. Zdaleka nejžhavější podívanou si ale pro fanoušky přichystala v thrilleru Atomic Blonde, kde si s alžírskou kolegyní Sofií Boutellou střihne dost intimní scénu.

Už jen podle doposud dostupných záběrů půjde dost možná o hereččinu nejdrsnější roli. Na oscarovou držitelku za drama Zrůda ve snímku Davida Leitche podle knižní předlohy novely The Coldest City Antonyho Johnstona čekal ale zřejmě i její nejerotičtější moment před kamerou.

Sexy plavovláska, představující agentku MI6 Lorraine Broughton, se v baru seznámí se smyslnou francouzskou agentkou, operující v Berlíně, již ztvárňuje čtyřiatřicetiletá Boutella, kterou letos bude možné spatřit i v hlavní roli snímku Mumie vedle takových herců jako Tom Cruise a Russell Crowe. Jak to ovšem celé skončí mezi oběma agentkami v Atomic Blonde, už velmi výmluvně naznačuje samotný trailer... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků