Charlie Sheen (58 let)
herec

Bulvární status: Již delší dobu bojuje s HIV. Autor: daz


Charlie Sheen je ve finanční tísni.

Charlie Sheen je ve finanční tísni. Profimedia.cz

HIV pozitivní herec Charlie Sheen nezvládá platit alimenty na své čtyři děti. Ty činí více než 1,5 miliónu měsíčně!

Hollywoodský herec Charlie Sheen (58) si již podle všeho nemůže dovolit platit alimenty na své čtyři děti, které činí v přepočtu více než 1,5 miliónu korun měsíčně. V Hollywoodu je totiž na blacklistu a nikdo s ním nechce spolupracovat.

Bývalá hvězda seriálu Dva a půl chlapa aktuálně platí téměř půl miliónu korun bývalé manželce Denise Richards na dcery Sam (14) a Lolu (13). Přes milión měsíčně pak platí bývalé ženě Brooke Mueller na dvojčata Boba a Maxe (9).

„Nemohu najít stálou práci, jelikož jsem na černé listině zábavního průmyslu,“ stojí podle The Blast v dokumentech, ve kterých Sheen žádá o snížení alimentů. Přitom ještě v roce 2010 byl Sheen nejlépe placenou televizní hvězdou, pobíral neuvěřitelných 39 miliónů korun za jednu epizodu seriálu Dva a půl chlapa. Poté co své finance pečlivě prohýřil, se Sheen však zjevně ocitl ve finanční tísni.

Kromě alimentů dluží Sheen také milióny svým právníkům a na splátkách hypotéky. Zprávy o finančních potížích se objevily jen 6 měsíců poté, co se herec rozhodl prodat svůj dům v Beverly Hills za téměř 200 miliónů korun. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků