Chantal Poullain (65 let)
herečka

Bulvární status: Přinesla do Česka francouzský šarm Autor: ac


Vladimír Polívka Super.cz

Po napadení ani stopy: Jak se cítí Vladimír Polívka poté, co ho na ulici brutálně zbili?

Na tuhle zkušenost nebude rád vzpomínat. Koncem června se stal Vladimír Polívka (32) obětí napadení. Syna Bolka Polívky (72) a Chantal Poullain (65) přepadli na ulici, kde ho zbili a okradli. Herec se následně s otřesem mozku dostal do nemocnice. Jak se mu několik týdnů po incidentu daří?

„Cítím se skvěle, napsalo se o tom strašně moc. Potkávám kamarády a ti mi říkají, že vypadám výborně a že čekali něco jiného. Nejsem zohaven. Měl jsem silný otřes mozku, to bylo na té věci nejnepříjemnější,“ řekl Super.cz herec s tím, že bližší informace o vyšetřování nechce poskytovat. „Rozhodnul jsem se, že veškeré informace zůstanou mezi mnou, policií, rodinou a psem.“

Polívka už opět naskočil do pracovního procesu. Má za sebou první dny na place seriálu Slunečná, jehož bude od podzimu novou posilou. Na obrazovce se objeví v roli embryologa Lukáše Vernera. „Můžu jen říct, že přijde udělat emoční paseku,“ svěřil Polívka, který nabídku do seriálu přijal rád. „Přišlo mi to jako vhodná chvíle. Pěkně to zapadlo a mě to těší, protože tam jsou všichni strašně milí, takže mě to vlastně ničím neuráží. A jestli to má takové kvantum lidí rádo a jestli je můžu potěšit svou přítomností, což si producenti myslí, tak v tom nevidím jakýkoli problém,“ řekl herec, který už se po zranění vrací i k divadlu.

ČTĚTE TAKÉ: Silný otřes mozku, rozbitá hlava, pohmožděná žebra: Napadený Vladimír Polívka řekl, co se stalo

„Hrál jsem ve Slavkově a teď budeme mít Hamlety se Shakespearovskými slavnostmi, což je v Ostravě. Snad to bude dobré a snad nás nechají hrát,“ doufá Vladimír, který naštěstí po otřesu mozku s naučenými texty nemá problém. „Když jsem byl v nemocnici, tak jsem nedokázal poskládat větu, to bylo opravdu nepříjemné. Pak jsem se začal cítit líp, o dost, a to poměrně rychle. Takže texty v hlavě zůstávají,“ dodal závěrem. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků

Profilový článek