Céline Dion (50 let)
zpěvačka

Bulvární status: Oslavila padesátiny Autor: ac


Céline Dion se svými dvojčaty.

Céline Dion se svými dvojčaty. Profimedia.cz

Céline Dion (49) se pochlubila sedmiletými dvojčátky, která už bohužel vychovává bez svého manžela

27. října 2017 5:55

Kanadská diva se po úmrtí manžela do dalšího vztahu nehrne. Veškerou lásku věnuje svým synům. Kromě šestnáctiletého Reného ji těší sedmiletá dvojčata Nelson a Eddy, jež přivedla na svět ve svých 42 letech.

Potomci Céline Dion (50) a producenta Reného Angélila mají díky svým rodičům o hudební scéně velký přehled. Idolem dvojčat, která v pondělí oslavila sedmé narozeniny, překvapivě není žádná ze současných popových hvězd, ale legendární Michael Jackson (✝50).

„Nemůžu uvěřit tomu, že už vám je sedm. Čas neuvěřitelně letí! Všechno nejlepší, moji miláčkové! Jsem hrdá na všechny svoje kluky,“ napsala Céline k fotce s Nelsonem a Eddym, aniž by opomenula jejich staršího bratra.

Dvojčátka sice loni v lednu přišla o tatínka, který v 73 letech podlehl rakovině, ale nedostatkem rodičovské lásky rozhodně netrpí. Zpěvačka s nimi chce trávit co nejvíce času. Na společně fotce Céline a její synové vzdali hold popovému králi, kterého mají očividně ve velké oblibě. Nelson a Eddy dokonce okopírovali jeho šatník. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků