Bára Nesvadbová (48 let)
spisovatelka, moderátorka

Bulvární status: Píše jednu knihu za druhou Autor: ac


Bára Nesvadbová pokřtila svou novou knihu Momentky. Super.cz

Štědrý den ve společnosti nového chlapa? Bára Nesvadbová prozradila, jak bude trávit svátky

Nad vztahy Barbary Nesvadbové (48) se vždy vznášely větší či menší otazníky. V poslední době se mluví o tom, že spisovatelka už netvoří pár s podnikatelem Lukášem. Jak se zdá, tak o Vánocích jí ale bude dělat společnost jiný muž.

„Máme jednoho rozvedeného kámoše, který se k nám nakvartýruje, aby chudák nebyl sám. Máme otevřený dům i pro sousedy a bude nás tentokrát velká parta,” uvedla vše na pravou míru Bára, která si dobu adventu vždy velmi užívá: „Hodně peču, zdobím, chodíme na procházky do lesa, kde krmíme zvířata, pouštíme kapry, házíme podkovou.”

Se známou spisovatelkou jsme se potkali na křtu její poslední knihy s názvem Momentky. „Jak už název napovídá, je ta knížka o zásadních chvílích v životě, o momentech, které si zapamatuješ, i když třeba nezvolíš jinou cestu a zůstaneš ve svých starých botách. Nejsou to povídky o každodnu, ale o okamžicích,” nastiňuje Bára.

Ve své poslední knížce Bára kupodivu nepíše o své dospívající dceři Bibianě. Ta je nyní raději v ústraní. „Když teď vycházely znovu pohádky, které se po ní jmenujou, tak se mě ptala, jestli by ta holčička nemohla mít jiné jméno,” smála se Bára, která se ale i přes zdánlivě komplikovaný věk dcery nepotýká s problémy spojenými s tzv. pubertou. „Nevím, jestli je to puberta. Je to nějaký vstup do dospělosti, s čímž se pojí revolta a nějaký nesoulad. To my nemáme. To, že je dospělá, vidím na první pohled,” říká Bára Nesvadbová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků