Anna Kurnikovová (40 let)
tenistka

Bulvární status: Zpěvákovi Iglesiasovi porodila už třetího potomka. Autor: kj


Anna Kurnikova a Enrique Iglesias

Anna Kurnikova a Enrique Iglesias Profimedia.cz

Zbláznil se? Enrique Iglesias si odmítá vzít božskou Annu Kurnikovu

Španělský zpěvák Enrique Iglesias (46) už jedenáct let chodí s jednou z nejkrásnějších tenistek světa, vzít si ji ale nechce. Jeho vztah s Annou Kurnikovou (40) ale v krizi není, prostě si myslí, že manželství nemá smysl.

„Nikdy jsem si nemyslel, že by manželství něco změnilo,“ svěřil se magazínu Parade. „Možná je to proto, že pocházím z rozvedené rodiny. Nemyslím si ale, že kvůli nějakému papíru někoho více milujete,“ prohlásil. „Dnes už není tabu, aby lidé měli děti a nebyli sezdáni. Rozdíl je jenom v tom, jestli jste dobří rodiče nebo ne,“ dodal.

Enrique totiž při nedávném vystoupení v Moskvě Annu označil za svou „manželku“. Hned se vyrojily spekulace, že už se pár v tajnosti vzal. „Opravdu jsem tím nechtěl zmást lidi. Prostě jsem myslel, že to bude snazší pro publikum, než kdybych o ní říkal, že je moje dívka,“ vysvětluje nyní zpěvák.

Co si o Enrikově odmítavém postoji k manželství myslí samotná Anna? Asi jí to příliš nevadí. „Není to pro mne důležité. Jsem ve vztahu šťastná a o to jde,“ řekla loni v rozhovoru pro magazín Women's Health. 

Michael Švec , Super.cz


Profilový článek